Park Zdrojowy w Rymanowie-Zdroju

Po pokazaniu Wam atrakcyjnej przyrodniczo Puszczy Augustowskiej, pora na kolejne miejsce, gdzie można odetchnąć pełną piersią (http://www.globetrotterhostel.pl/). Decydując się na wycieczkę do Rymanowa-Zdroju trzeba przygotować się na szereg atrakcji turystycznych. To właśnie z tego względu ludzie chętnie wybierają na wakacje to miejsce, gdzie mogą się doskonale pobawić, ale też wypocząć na łonie natury. Taką możliwość daje przede wszystkim mieszczący się w tym mieście Park Zdrojowy, który jest malowniczy i okazały.

Ta baza noclegowa jest jedną z najciekawszych w okolicy (http://meteor-turystyka.pl/), więc chętnie odwiedzają ją ludzie z całego świata. Park Zdrojowy to niezliczona ilość alejek oraz ławeczek, dzięki czemu można tam uskuteczniać zdrowe spacery i zadbać o własną kondycję fizyczną. Park zlokalizowany jest nad malowniczą rzeką Tabor (https://pl.wikipedia.org/), gdzie można ujrzeć przy okazji wiele ciekawych okazów przyrody. Spędzenie tam wakacji to dla wielu osób strzał w dziesiątkę. Znaleźć można w tym parku liczne rabaty kwiatowe, krzewy oraz drzewa. Do tego miejsca właśnie przyjeżdża zdecydowanie największa liczba turystów, gdyż można tam także odpocząć przy amfiteatrze na wodzie.

Jak widać wyraźnie to atrakcje dla każdej osoby, więc nikt nie powinien być rozczarowany taką wycieczką. W parku znajduje się również okazała fontanna, ale też specjalnie zaprojektowana Muszla Koncertowa. W porze letniej odbywa się tam wiele festynów, koncertów oraz imprez plenerowych, więc turystów czekają naprawdę spore przeżycia. Na pobliskiej rzece pływają kaczki, które bez problemów można dokarmiać i jest to niesamowita atrakcja turystyczna, zwłaszcza dla najmłodszych osób, która sprawia im olbrzymią frajdę. Właśnie głównie dlatego warto udać się do Rymanowa-Zdroju i spędzić tam kilka chwil w gronie rodzinnym. Może się to okazać naprawdę bardzo dobrym wyborem.

W Parku Zdrojowym jest bezpiecznie oraz przyjemnie, więc jest to jeden z najlepszych sposobów na relaks oraz skuteczne wyciszenie po męczącym okresie w pracy. Wiele osób w tych czasach chętnie decyduje się na wycieczkę do Rymanowa-Zdroju. Nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego, gdyż znajduje się tam wyjątkowy Park Zdrojowy. Na jego terenie przede wszystkim można wypocząć, podziwiać okoliczną przyrodę, przespacerować się i zrelaksować nad rzeką Tabor.

Dodaj do zakładek permalink.

6 odpowiedzi na „Park Zdrojowy w Rymanowie-Zdroju

 1. penguinn mówi:

  W Parku Zdrojowym można odpocząć. Ciche, spokojne i ładnie zadbane miejsce niedaleko rzeki

 2. KraJan mówi:

  odpocząć i wyzdrowieć, to najważniejsze dla naszego schorowanego społeczeństwa :))

 3. Bolejka mówi:

  Ja do Krynicy jeżdżę po to, żeby odpocząć, odetchnąć świeżym powietrzem i się zrelaksować. Co roku wybieram nocleg w tej właśnie miejscowości i jeszcze nigdy się nie zawiodłam

 4. zodiak mówi:

  Rymanów można dopisać do najlepszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce, polecam wyjazd wczesną wiosną, jest niesamowicie.

 5. Kluseczka mówi:

  Tomek, fajne artykuły, dzięki wielkie za nie! Masz jakiś sprawdzony nocleg w Rymanowie?

 6. zodiak mówi:

  Kluseczka nie wiem co poleci ci Tomek, ale ja rekomenduję kwatery Pod Zamczyskiem – byłem i nie ma na co narzekać, jest bardzo przyjemnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>